KONST / Litografier / Färglitografi 11744031
nr 1174 4031
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, " Isbåten", PT, signerad, motivet: 51x40
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:32:20
400 kr
400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson